Google Marketing Platform
Guide

Analytics ile Ads'i bağlama: Günümüzde karşılaşılan pazarlama zorluklarının çözümü

Mobil cihaz kullanımının ve yeni dijital teknolojilerin artmasıyla birlikte, müşteri yolculukları da her zamankinden daha fazla çeşitlilik kazandı. Büyüyen markalar, günümüzün doğrusal olarak ilerlemeyen, yüksek tempolu müşteri yolculuğunu daha iyi anlamaya başladı. Bu markalar, ellerindeki bilgileri daha alakalı ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunmak için kullanıyor.

Bu yeni rehberde, pazarlamacılar Google Analytics ve Google Ads'den en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olacak kolay anlaşılır, adım adım açıklamalar sunan stratejiler bulacaklar. Google Analytics ile Google Ads'i bağlamanın daha ayrıntılı analizlerin kilidini nasıl açabileceğini ve ekiplerin daha akıllı kampanyalar oluşturmasına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin. Ardından Analytics'teki gelişmiş ölçüm özelliklerinin kampanya performansı hakkında net ve belirli bilgiler edinmenizi nasıl sağlayabileceğini keşfedin.

Analytics ile Ads'i birlikte kullanmanın avantajlarını ve işletme sonuçlarını iyileştirmek için doğrudan atabileceğiniz, eyleme geçirilebilir adımları keşfetmek için bu rehberi okuyun.